• 8) Μπίτζας
  • 9) Παπαυγέρης
  • 10) Ραυτόπουλος Δ.
  • 11) Καβαλάρης (70' Καπλάνης)
Με το, όχι και τόσο, τιμητικό 3-0, έφυγε η ομάδα μας από το γήπεδο Α' Αργυρούπολης την Κυριακή το μεσημέρι, όπου και υπέστη αυτή την ήττα από την ομάδα του Α.Ο.Ν.Α.

Μετά από ένα μοιρασμένο πρώτο μέρος, με τις δύο ομάδες να μετράνε από μία καλή ευκαιρία για να ανοίξουν το σκορ, τίποτα δεν προμήνυε ότι το τελικό σκορ θα ήταν αυτό που γράψαμε παραπάνω.

Μέχρι και το 74ό λεπτό το σκορ ήταν 0-0 και το παιχνίδι μοιρασμένο με την ομάδα μας μάλιστο να μπαίνει δυναμικά στο πρώτο τέταρτο του δευτέρου μέρους, προσπαθώντας να απειλήσει την αντίπαλη εστία.

Σε μια αντεπίθεση των γηπεδούχων όμως στο 74' έγινε το 1-0, και μετά από πέντε λεπτά σε πέναλτυ που υπέπεσε ο Καραμαλίγκας, ήρθε και το 2-0 και κάπου εκεί αυτό ψαλίδησε τις ελπίδες μας για βαθμούς στο γήπεδο αυτό.

Και σαν κερασάκι στην τούρτα ήρθε και το 3-0 στις καθυστερήσεις του αγώνα, ύστερα από λάθος της άμυνας, δημιουργώντας ένα τελικό αποτέλεσμα που κανείς δεν φανταζόταν, ακόμα και ένα τέταρτο πριν το φινάλε της αναμέτρησης.

Έτσι, μετά την μεγάλη μας νίκη επί του Βύρωνα, μετράμε μόλις έναν βαθμό σε τρεις αγώνες, σε μια πολύ αρνητική επίδοση για την ομάδα μας, πράγμα που σίγουρα δεν αντικατοπτρίζει την πραγματικότητα.

Επόμενη αγωνιστική και τελευταία του έτους, αντιμετωπίζουε την ομάδα του Άρη Χολαργού, στο γήπεδο της Χωράφας.