• 8) Δρέσιος (46' Καλύβας)
  • 9) Παπαυγέρης (28' Παπανικολάου)
  • 10) Διονάτος
  • 11) Σοροβίγκας
Σε ένα άσφαιρο και σχεδόν άχρωμο 0-0 περιορίστηκε η ομάδα μας το απόγευμα του Σαββάτου, στο στάδιο του Υμηττού, όπου και αντιμετώπισε την ομώνυμη ομάδα. Ήταν ένα παιχνίδι που εύκολα θα ξεχαστεί, και ειδικά το πρώτο του μέρος που δεν είχε καμία καλή στιγμή και στις δύο εστίες, εκτός  από ένα καλό σουτ των γηπεδούχων που εύκολα μπλόκαρε ο Καραμαλίγκας, στο 45ό λεπτό.

Όμως στο δεύτερο μέρος μπήκαμε πολύ διαφορετικά προσανατολισμένοι και δείξαμε τις επιθετικές μας αρετές, παρά τις σημαντικές μας απουσίες. Έτσι, φτάσαμε μια ανάσα από το γκολ 3 φορές, όταν ο Δαρδαμάνης στο 50' δεν πρόλαβε να πλασάρει από πολύ κοντά, ο Διονάτος στο 65' νικήθηκε από τον αντίπαλο τερματοφύλακα, και ο Λιαγκόζης στο 70' με κοντινή προβολή είδε τη μπάλα να περνάει δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι της αντίπαλης εστίας.

Τρεις στιγμές που μια απειροελάχιστη λεπτομέρεια μας στέρησε το γκολ, και πιθανόν τη νίκη, αφού η γηπεδούχος ομάδα, πέρα από κάποιες σέντρες που πέρασαν ανεκμετάλλευτες, δεν κατάφερε να μας απειλήσει και να ζητήσει κάτι παραπάνω από το παιχνίδι.

Έτσι, αμφότεροι οι αντίπαλοι, περιορίστηκαν στο μουντό 0-0, που μας στέρησε το 2 στα 2, στην πρεμιέρα του φετινού πρωταθλήματος.

Επόμενη αγωνιστική, αντιμετωπίζουμε την ομάδα της Δάφνης Αθηνών στο γήπεδο της Χωράφας.